W imieniu 𝗜𝘇𝗯𝘆 𝗔𝗱𝗺𝗶𝗻𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗦𝗸𝗮𝗿𝗯𝗼𝘄𝗲𝗷 𝘄 𝗥𝘇𝗲𝘀𝘇𝗼𝘄𝗶𝗲 zapraszamy przedsiębiorców, księgowych, doradców podatkowych oraz wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję akcji szkoleniowej:
🔴Ś𝗿𝗼𝗱𝘆 𝘇 𝗞𝗦𝗲𝗙 – 𝗞𝗦𝗲𝗙 𝘄 𝗣𝗶𝗴𝘂ł𝗰𝗲🔴
Podczas styczniowo-lutowych spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
Treść szkolenia obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak:
👉sposób logowania,
👉wystawianie faktur,
👉przeglądanie faktur
👉nadawanie uprawnień.
𝗦𝘇𝗸𝗼𝗹𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗯ę𝗱ą 𝗼𝗱𝗯𝘆𝘄𝗮ć 𝘀𝗶ę 𝘄 𝗸𝗮ż𝗱ą ś𝗿𝗼𝗱ę 𝗽𝗼𝗰𝘇ą𝘄𝘀𝘇𝘆 𝗼𝗱 𝟳 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟲 𝗿. 𝗱𝗼 𝟭𝟭 𝗹𝘂𝘁𝗲𝗴𝗼 𝟮𝟬𝟮𝟲𝗿.:
🏬w każdym urzędzie skarbowym (z wyłączeniem Podkarpackiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie) – szkolenia stacjonarne w godz. 10-12,
🌐on-line w godz. 10-12 oraz 14-16 (link do szkolenia online dostępny będzie na stronie BIP Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie w zakładce: Wiadomości/Środy z KSeF.
📲𝗟𝗶𝗻𝗸 𝗱𝗼 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝘆: https://www.podkarpackie.kas.gov.pl/
❗️𝟮𝟰 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟲 𝗿., w godz. 9:00–15:00, we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce odbędzie się „𝗗𝘇𝗶𝗲ń 𝗼𝘁𝘄𝗮𝗿𝘁𝘆 𝘇 𝗞𝗦𝗲𝗙”. Każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w dodatkowym szkoleniu, spotkać się z ekspertami KSeF, uzyskać indywidualne wyjaśnienia, zadać pytania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące korzystania z systemu.
Serdecznie zapraszamy 🏢
