MG Catering Małgorzata Dymek-Armata

 
Adres:  
ul. Jastrzębia 29
35-207 Rzeszów
 
WWW:
www.hotelfalcon.pl

 
Działalność:


Agencja MG to na rynku eventów organizator niezapomnianych wydarzeń. To także właściciel jedynego takiego w Rzeszowie hotelu, który łączy biznes z doskonale przygotowanymi wydarzeniami kulturalno – społecznymi.
Hotel Falcon to kompozycja nowoczesności, komfortu oraz niepowtarzalnej atmosfery. Jesteśmy zespołem z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży eventowej, to daje nam możliwość zrozumienia potrzeb i celów jakie chcą realizować nasi klienci. Zdobyte przez lata doświadczenie gwarantuje naszym gościom realizację na najwyższym poziomie.

Oferujemy noclegi w komfortowych nowocześnie urządzonych pokojach, sale do organizacji szkoleń, narad, konferencji, salę VIP do spotkań nieformalnych oraz Restaurację Kulisy z odważną, nowoczesną kuchnią ze szczyptą polskiej klasyki. Posiadamy certyfikat kuchni bezglutenowej, oferujemy także catering dietetyczny pod marką Zdrowie w Pudełkach.

Hotel Falcon znajduje się w zachodniej części miasta, u zbiegu dróg A4 i S19 więc zaledwie 10 min jazdy od lotniska w Jasionce oraz 3 minuty od rynku w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do odpoczynku po ciężkim dniu oraz do realizacji celów biznesowych jak i organizacji przyjęć okolicznościowych. Zielony teren wokół hotelu pozwala na chwile relaksu.

 

   

 

                          

CZŁONEK IZBY PRZEMYSŁOWO - HANDLOWEJ W RZESZOWIE  
ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów  
tel/fax : +48 (17) 854 90 49, 50  
e-mail : iph@iph.rzeszow.pl